сломался ключ в замке днепр

Зламався ключ у замку. Як відчинити двері?

  Зламався ключ у замку, а додому дуже хочеться? На жаль, від цього ніхто не застрахований. Замок – це механізм, яким ми користуємося щодня –  кілька разів на день, він як і будь-яка механіка піддається зносу. Причин поломки замку може бути багато:

  • Зношування механізму замку
  • Не до кінця вставлений ключ
  • Вставлений ключ від іншого замку
  • Спроба повернути ключ, що заклинив, з великим зусиллям
  • Забруднення замкового механізму
  • А як показує наша практика – змащений соняшниковою, оливковою олією чи гальмівною рідиною механізм замку!
поломался ключ в замке днепрпетровск

Запобігти ситуації, коли у вас зламався ключ у замку, можна, якщо вчасно виявити перші ознаки зношування механізму. Одними з найпомітніших ознак швидкої поломки замку є:

заклинил ключ в замке днепропетровск
  • Ключ не завжди виходить із замкової щілини з першої спроби.
  • Ключ туго повертається у свердловині
  • Під час повороту ключа замок видає скрегіт, або клацання

  Що робити, якщо все ж таки ключ зламався і ви стоїте під дверима, одна частина ключа залишилася у вас в руці, а друга ледве виглядає із замкової свердловини? Є кілька варіантів вирішення проблеми. Перший, можна спробувати самостійно витягнути уламок, використовуючи маленькі плоскогубці або пінцет. Другий, покликати сусіда із зубилом та молотком та спробувати вибити замок. Третій, зателефонувати до МНС і вам просто зріжуть петлі. Головне пам’ятайте, у 90% випадків, допомога сусіда або виклик МНС, призведуть до серйозного ремонту дверей, а то й зовсім до її заміни.

вскрыть дверь мчс днепр
как открыть дверь без ключа

Якщо самостійно не вдалося дістати уламок ключа із замкової свердловини, то не варто намагатися відчинити двері вандальними способами, так ви вбережете себе від зайвих витрат на ремонт дверей. Оптимальним варіантом буде звернутися до служби аварійного відкриття замків, в якій досвідчений майстер знає, що робити в цій ситуації. Майстри нашої компанії Дверний Сервіс – акуратно вилучать зламаний ключ із замкової щілини, проведуть діагностику замку та дадуть рекомендації щодо подальшого використання механізму.

сломался ключ открыть замок днепропетровск
открыть дверь днепр
ремонт замка днепр картинка

Виникли питання?

Ми будемо раді надати Вам безкоштовну консультацію

+380505341224

+380682628172

Call Now Button