СЛУЖБА ВІДКРИТТЯ ТА ЗАМІНИ ЗАМКІВ У ДНІПРІ

служба вскрытия замков, дверей днепр картинка
відкриття дверей
служба открытия автомобиля (авто) днепр картинка
відкрити авто
замена личинки днепр картинка
заміна замків
врезать замок днепр картинка
врізання замку
заменить замок днепр картинка
встановлення замків
ремонт замка днепр картинка
ремонт замку
отремонтировать дверь днепр картинка
ремонт дверей
установить ручку днепр картинка
встановлення ручок

Потрібна термінова установка замків у Дніпрі?

Компанія Дверний Сервіс надає послугу встановлення замків у дверях у Дніпрі.

Найпопулярніші види робіт, які ми виконуємо:

  • Встановлення врізного та накладного замку в металеві двері
  • Установка врізного і накладного замку в дерев’яні двері
  • Установка міжкімнатних замків
  • Встановлення дверних ручок
Установка замков в двери в Днепре фото

Наш спеціаліст встановить, за вашим бажанням, врізний чи накладний замок у двері у Дніпрі. Накладні замки встановлюються безпосередньо на полотно дверей та найчастіше використовуються як додаткові.

Встановлення врізного замку у двері у Дніпрі

Врізні замки монтуються з торця дверей між двома її полотнами у спеціально підготовлений технічний отвір. Врізний замок може бути циліндровим або сувальдним.

установка дверного замка днепр фото

Циліндровий замкок має осердя циліндричної форми. Такий замок досить простий за своєю конструкцією, але водночас надійний у повсякденному використанні. Сьогодні є великий вибір циліндрів, від найбільш бюджетних і простих, до циліндрів підвищеної секретності, захист яких може одночасно представляти набір декількох секретних механізмів. Також захист циліндрового замку можна підвищити, встановивши на нього броненакладку.
Секретна частина сувальдних замків має набір пружиних пластин з виїмками. Сувальдні замки сучасного типу мають велику ступінь захисту, наприклад: секретність замку може містити понад 5 млн. комбінацій, такі замки містять захист від відмичок, антивандальну пластину. Сувальдні замки одні з найзломотійших, тому що практично всі врізні. Це робить сувальдні замки більш захищеними, ніж накладні. А також сувальдні замки самі по собі досить потужні, що захищає їх від виламування.

Терміново встановити замок

Важливо знати, що від правильної установки замку залежить термін його експлуатації та захищеність замку від злому. Слід довірити встановлення замка професіоналам. Для того щоб терміново і якісно встановити замок у двері в Дніпрі звертайтесь в нашу службу Дверний Сервіс.

Майстри нашої компанії проведуть вам встановлення замку будь-якої складності та секретності у Дніпрі. Дверний Сервіс несе відповідальність за свою роботу, тому ми надаємо гарантію на всі послуги, що надаються нашими майстрами.

Call Now Button